Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező elvárás az emelt...

Kötelező elvárás az emelt szintű érettségi az egyetemi felvételihez 2013-ban?

Figyelt kérdés

Én már leérettségiztem, és matek szakra szeretnék menni, ahová eddig nem kellett túlzottan sok pont, mivel nem is jelentkeznek sokan. Sajnos nem rendelkezek emelt szintű matek érettségivel, és nem igazán szeretnék ezzel is foglalkozni, bár ha muszáj megcsinálom.

Bónusz pontért még leírhatnátok a becsült várható ponthatárt, ha ilyet is tud valaki.

Én nem találtam meg a legfrissebb egyértelmű információkat google-ben. Remélem, hogy tud valaki segíteni.



2013. jan. 4. 03:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Használd a felvi.hu pontszámító kalkulátorát, oda be tudod írni, hogy milyen eredményeid vannak eddig, kiválasztod a a megcélzott szakot és kiadja, hogy jelenleg hány pontod lenne. Aztán a statisztikák között meg megkeresed a tavalyi meg az azelőtti ponthatárokat és így kb be tudod lőni, hogy kell-e emelt matek vagy sem. Azt, hogy idén hol lesz a ponthatár, senki nem tudja megmondani, a jelentkezők számától, az eredményektől és még nagyon sok mindentől függ, nyáron számolják csak ki.
2013. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a tavalyi.:) itt megtalálod az összes matekszak pontját egyetemenként.:))

2013. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így már nyugodtabban fogok jelentkezni.
2013. jan. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!