Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hasznos könyvek az állatorvosi...

Hasznos könyvek az állatorvosi egyetemen?

Figyelt kérdés

A jegyzetboltos jegyzeteken kívül, milyen könyvek vannak amik az első két évben, vagy akár később hasznosíthatóak?

Anat atlaszok, gyűjtemények..? Más tárgyhoz való könyvek?

Születésnapomra kapnék tanulós könyvet, csak nem tudom mit érdemes választani.



2013. jan. 5. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Anatómia atlaszt végülis annyira nem érdemes venni,legtöbben nem veszik meg,max a könyvtárban nézegetik,de a könyvünkben is benne vannak a legfontosabb dolgok.amúgy a jegyzeteken kívül én pl nem használok mást,főleg könyvtárazni szoktam,meg internetes segítséget hívok.(az anathoz azt pont nem lehet.az internet tele van humán anatómiával,de állati anatot nem nagyon lehet találni)

Ezeken kívül az órai anyag a legfontosabb.

Ha tanulós könyvet szeretnél,és még csak most érettségizel szerintem inkább valami biosz/kémia könyvet kérjél,mert az egyetemre külsős könyvet nem nagyon használunk.Az atlasz meg drága,nehéz találni olyan helyet ahol meg lehet venni,és nem is fogod úgy kihasználni,hogy megérje az árát.

2013. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!