Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazgatásszervező, egészségügy...

Igazgatásszervező, egészségügyi szervező, gyógytornász vagy népegészségügyi ellenőr?

Figyelt kérdés
Mindegyik szak érdekel, ezért szeretném a véleményeteket kérni, hogy melyiket érdemes leginkább tanulni ezek közül? Melyikkel több az esély arra, hogy munkát is találok vele? Melyik a legnehezebb? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 6. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg dietetikus? Megy a zöld mancs a hasznos válaszokra :)
2013. jan. 8. 20:32
 2/7 kekszi18 válasza:
55%
én gyógytornász szeretnék lenni,úgyh sok ilyen előadást hallgattam már meg. mindegyiknek van előnye és hátránya. a dietetikuson nem gondolkodtál? mert azzal viszont elvileg jól ellehet helyezkedni mind kórházban mind magánprakszisban (csak ahhoz el kell végezni egy közgáz tanfolyamot)A népegészségügyi ellenőr sem rossz szerintem,csak abban sok a kémia,bár ha te jó vagy belőle akkor nem akadály :) egyébként minden szorgalmon múlik szerintem és kitartáson. melyik egyetemre szándékozol menni?:)
2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! De nagyon vonz a dietetikus szak, csak egy nyelvvizsgát nem ártana letennem, mert nélküle nem lennének meg a pontjaim. Gyógytornász szakra bejutnék, de mostmár jobban érdekel a dietetikus szak. A PTE-re szeretnék jelentkezni, Te melyikre jelentkezel? Miért szükséges a dietetikushoz a közgáz képzés? Erről nem is hallottam még. Matek és kémia nem az erősségem. Alig 5 ponttal csúszok le a tavalyi dietetikus ponthatárról, ezért lehet már csak jövőre próbálkozok, addig megcsinálok egy nyelvvizsgát, igy biztosan meglennének a pontjaim. Mégegyszer köszi a választ! :)
2013. febr. 27. 06:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont most néztem a kalkulátort, tavaly 316 volt a dietetikus szakirányon a ponthatár, nekem meg 315 pontom van :( Nem akarok kockáztatni, inkább csinálok egy nyelvvizsgát, azzal a pluszponttal már esélyes lenne. Meg már csak 1 nap a határidő. Hát sajnálom, hogy erről most lecsúsztam :/
2013. febr. 27. 09:28
 5/7 kekszi18 válasza:
Bocsi,hogy csak így késve reagálok. Én Debrecenbe készülök menni,bár nekem még van egy évem az idein kívül :) Ne haragudj,rosszul fejeztem ki magam,nem közgáz kell hanem vállalkozói papír,hogy magánprakszisba kezdj :) ezt én is el akarom majd végezni. Sok sikert mind a nyelvvizsgához,mind a felvételihez majd :)
2013. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. ápr. 7. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2013. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!