Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes fotósnak...

Szerintetek érdemes fotósnak lenni?

Figyelt kérdés

Fotós szeretnék lenni, mert imádok fotózni :) szerintetek jó ötlet?

Miskolcra mennék a szemerébe. Igaz, hogy még csak 7-es vagyok, meg sok idő van gondolkozni, de azért megkérdezem :D.. Kapnék majd később munkát? Honnan lenne pénzem?xd vagy minek menjek tovább? Gondolkoztam a cukrászon, vagy a szakácson is, de nem nagyon szoktam sütni-főzni :D... Vagyis alkalmazott fotográfus néven van írva :)


2013. jan. 6. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem lenne munkád.
2013. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog!

Nálunk a családban két fotós is van, imádom a munkáikat.

2013. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

túl sokat nem érnél vele, de ha úgy járnál mint például az SP, hogy tudja hogy fotózásból úgy se tudna megélni, ezért mellette építgeti a tehetségtelen szagú zenei karrierjét.

Szal mellette elmehetnél énekesnek :D

2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Uhh.. :D kösz az énekes tippet xD szerinted" tudok is énekelni? :D

De misr komolyan na.. Rendes válaszokat már :)

2013. jan. 6. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy alsó hangon öt évig tanulni és belefektetni minimum 1-3M Ft-ot a felszerelésbe anélkül, hogy egy forint is megtérülne akkor van értelme. De így is csak akkor, ha van hozzá látásmódod, tehetséged. Egyébként felejtsd el.
2013. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát nem ajánlom mert a fotós is csak akkor jó szakma ha befut. és elég kevés esély van arra hogy befuss ezt most nem azért mondom de....
2013. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez mindent leír nagyjából.:)

2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a fotós dolog de biztos nem mennék fotósnak mert kell hozzá kb 1 millió a gépre meg a hozzá tartozó eszközökre és az soha nem térül meg mert nem lehet vele jól keresni. Alkalmazottként sehol se keresel jól, vállalkozóként meg nehéz befutni.
2013. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen befutni csak elképesztő eltökéltség, munka és idő kell hozzá, persze nem kevés pénz mellett. Az egymillióval viszonylag keveset mondtál. Én négy éve dolgozom rajta, egyelőre egészen jól alakul, de korai lenne kijelenteni bármit is. :)
2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!