Amatőr fotósnak mennyire mennyire jó fényképezőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, már kb 1,5 éve fotózgatok hobbi szinten, eddig csak telefonnal de most kapok majd egy fényképezőt. Mire kell figyelni vásárláskor? Mert nem ismerem ki magam ilyen témában és nem szeretném, hogy csak a bolti eladó mondjon valamit.

én ezt a 2t néztem: [link]


[link]


vagy esetleg tud valaki egyet ami jobb lenne nekem?

köszönöm előre is.


2010. aug. 5. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindketto nagyon jo kis gep, valaszd amelyik neked jobban bejon.
2010. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Nikonok nem valami tartósak, a legtöbb hamar tönkremegy. Anyám egy-két, talán három éves gépe valamikor nem is fotóz, pedig nem egy olcsó kis sz-r volt. Szerintem ne vegyél Nikont!
2010. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindakettő egy bridge gép tudásuk nagyon hasonló. Eután már a belépőszintű tükrösök jönnek.Mindkettő jó gép.
2010. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Korábbi kérdésre adott válaszvolt, talán hasznát veszed:


"Nálunk van külön analóg és digitális fényképezés tantárgy.

A művészek, akik digitális gépet használnak, a tükörreflexesre esküsznek, mert azért még valamennyire tud jó képeket csinálni.

Azokat a kis "digigagyi" gépeket el kell felejteni.


off: A fenti kifejezést a fotótanárunk használja"

2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12:23 ezt mondd meg a profi fotósoknak is, akik Nikont használnak....

az én D40X-em tökéletesen működik 2 éve....

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, végül a NIKON mellett döntöttem, sok jót hallottam arról a gépről(:
2010. aug. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!