Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki egy reál...

Van itt olyan, aki egy reál szakról átment humánra, mert rájött, hogy az sokkal inkább neki való?

Figyelt kérdés
Megbántátok a döntéseteket? Milyen szakról váltottatok milyen szakra? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 7. 10:00
 1/2 Quorra válasza:
A barátom. Mérnökiről (automatizálás) jogra ment. Nem bánta meg, mert szereti és nagyon jól megy neki.
2013. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a BME-ről mentem társadalomtudományra, az első évemet kissé elbukdácsoltam, meg a család is noszogatott, hogy na ugye megmondták, a mérnöki nem lánynak való, pedig az évfolyamban viszonylag jó átlagom volt, csak 2 tárgyból buktam és megvolt a kreditem.

Nagyon megbántam, legalább valami könnyebb, főiskolai mérnöki szakra vagy közgazdaságra mentem volna :( Ez egy lenézett sz@r büfészak, lehetetlen vele elhelyezkedni, szégyellem, hogy ezt tanultam, az emberek többsége hülye lébecoló büfészakos p*csának néz, pedig nem voltam buta, végezhettem volna normális szakot is :(

2013. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!