Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szent István állatorvosi...

A Szent István állatorvosi Egyetemen milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Szent István állatorvosi egyetemen milyen szakok vannak v. mire lehet tovább szakosodni? (Kérlek ne kritizáljatok, és nem azt írjátok h van sok hanem linkeljetek be valamit..stb, remélem értitek előre is köszönöm :-))

2013. jan. 7. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó köszi ideáig én is eljutottam, de ennél tovább már nem, nem tudom h hol kell ezen belül megnézni már rámentem az összesre de nem találtam
2013. jan. 7. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A karon csak két szak van: állatorvosi és biológus. Ha állatorvosira akarsz menni, végig kell csinálni az öt és fél éves képzést, ami mindent magába foglal, és az egyetem után lehet szakosodni, illetve az egyetem alatt olyan fakultációkat veszel fel, amilyen irányba majd menni akarsz. Ezzel a diplomával nagyon sok helyen elhelyezkedhetsz, foglalkozhatsz kisállatokkal, ezt megteheted állatklinikán alkalmazottként, vagy nyithatsz saját rendelőt. Ezen belül is rá lehet menni egyes dolgokra részletesebben, pl. szülészet, sebészet, belgyógyászat stb. Specializálódhatsz kifejezetten lovakra is, de lehetsz kijáró állatorvos is, aki mindennel foglalkozik (szarvasmarha, juh, sertés, baromfi stb.). Lehetsz akár kutató is, foglalkozhatsz gyógyszerekkel, új tápok kifejlesztésével, állatvédelemmel. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de még sok terület van, ahol el lehet helyezkedni, de mint már mondtam, az egyetem elvégzése után.

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!