Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes most befejezni egy...

Érdemes most befejezni egy szakács tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a vélemenyeitekre,hogy érdemes-e nekivágni egy szakács tanfolyamnak,mennyire lehet elhelyezkedni vele...

2013. jan. 7. 19:47
 1/2 bumbi02 ***** válasza:

Elhelyezkedni el lehet vele, de belföldön az óraszámokhoz képest alulfizetett állás. Magyarán, dolgozol egy héten 50-60 órát is akár, és kapsz átlag netto 100 ezer forintot.


Idekint, külföldön gond nélkül el tudsz helyezkedni, ha van nyelvtudásod, és az otthoni 4-5x-ösét keresheted, úgy, hogy szállást és étkezést biztosítanak sok helyen. Én az egyetemet abba hagytam, hogy szakmámban dolgozhassak, és bár 20 nap után, most kaptam az első szabadnapom, még mindig úgy látom, hogy jócskán megérte.

2013. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!