Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj-s szakács tanfolyamot...

Okj-s szakács tanfolyamot szeretnék elvégezni, hány éves kortól tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

18tól

mivel 18éves korodig tanköteles vagy az állami iskolákba

2010. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Előzőre ne hallgass! Nagyon téves az infó!

16 éves kortól lehet OKJ-s szakképzésre jelentkezni.

Az is téves hogy meddig vagy tanköteles, 90-es évek végén változott az oktatási törvény, mely a tankötelezettséget 16. évig írja elő.

Ha kételkedsz válaszomban, privátban elküldöm bizonyítványom, hisz én is 16 évesen kezdtem villanyszerelő szakot és 18 évesen fejeztem be sikeresen!

2010. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs már de 18ig vagy tanköteles már!!!!!!! te lehet h még épp belefértél abba a korszakba mikor 16ig kell de már 18ig!a 92ben születetteknek már 18ig
2010. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kb 200 rugó és kell már hozzá 10 osztály. Ennyi. Akik 2000 előtt vagy hogy végezték el az ált sulit azoknak elég a 8 osztály.
2010. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igaza van, tényleg 18év a tankötelezettség, az én osztályom a 90/91esek voltak az utolsók akiknek 16évig volt.

sok sikert

2010. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

16-tól, ha már van 10. osztályod.

Tudok jó sulit hozzá, csak fizetni kell, de szerintem úgyis mindenhol fizetni kell, vagy nagyon alacsony a színvonal...

itt nem alacsony:)

én is ide járok, csak másik szakmát tanulok:


[link]


Sok sikert!

2010. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 malchior válasza:
Szia! én most vagyok végzős szakács! a kételyeket eloszlatva 18 éve skorig tanköteles vki. és a színvonalról csak anyit hogy veszprémben müködik az egyetlen 21-dik századi legkorszerűbb tankonyha, egyedül álló az országban ezt bátran ki jelentem mivel én is ot tanulok! ha kérdésed van kérdezz tőlem nyugodtan :)
2010. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. jan. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!