Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ceglédi Kossuth Lajos gimnáziu...

Ceglédi Kossuth Lajos gimnázium, nem túl jó matekkal?

Figyelt kérdés
A Kossuth gimi szerintem egy jó iskola, elsőnek szeretném megjelölni, jövőhéten felvételizek. Humán beállítottságú vagyok. könnyen tanulok meg dolgokat de a matekkal ez nem így van. mindenből 5 vagyok , kivéve matek mert abból 4-es de szerintem a tudásom nem ér annyit.. Csak jóindulatú a tanárom, de érzem hogy béna vagyok.. szóval félek hogy a gimibe elvéreznék matekból. :/ egyébként szívesen várom a vèleményeket az iskoláról, tanacsokat. köszönöm :)

2013. jan. 9. 18:05
1 2
 1/16 anonim válasza:

Gimis matek kb ugyanaz, mint általános. 60% kb ismétlés, a többi gyakorlással megtanulható. Az, hogy gimi, vagy nemgimi tökmindegy, érettségin ugyanazt írjátok....

Én egy elég középszerű gimibe jártam, de 97%os középszintűt írtam.

2013. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
82%

Énis hasonlóan voltam 8-ban, minden ment, kivéve a matek. De ha a Gimibe akarsz menni és jó képességű vagy, különtanár mellett elérheted a 4-5 szintet, am is minden suliban ugyanazt tanítják. De ha most 4-es vagy, ezt a szintet lazán tudod tartani.

Én most oda járok, csak ajánlani tudom, komolyan, öröm bejárni. :)

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat! :) meg próbálom akkor a gimit :)
2013. jan. 10. 21:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Ááá ugyanaz, mint én! Nekem is csak a matek és a Kossuth-ba akarok menni. Ceglédi vagy? (én az vagyok)
2013. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, én is cegédi vagyok és a csak matekom lett 4-es a többi 5. :D Én beírom a gimit meg a közgázt.
2013. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Basszus, jövőre nyissuk meg a gyik.hu klubot a Gimiben xDDDD
2013. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ja. :D
2013. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagyok! :D Csak vegyenek fel, mert a matekot elszúrtam :(
2013. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Még nem tudhatod... Tavalyelőtt a 100. hely utánról is felvették az embereket
2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hogy sikerült. nekem 64 lett. És az azt mondták, hogy szeretettel várnak. :) A matekot meg belém verik!
2013. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!