Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Központi felvételi 2013! KI...

Központi felvételi 2013! KI hogy van vele?

Figyelt kérdés
szerintetek milyen lesz idén? ki hová szeretne jelentkezni? főleg Budapestiek érdekelnének de írhat más is:) mennyire féltek? (én a magyartól mert azt elvárják tőlem hogy jól írjam meg) szerintetek most teljesen megváltoznak majd a feladat tipusok mert megszűnt a tehetséggondozó változat? van olyan itt aki esetleg a hunfalvyaba akar jelentkezni?:)

2013. jan. 9. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Magyarral kezdünk:) és milyen tagozatot jelöltök a hunfalvyba és hanyadiknak?
2013. jan. 18. 11:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár már elkezdtétek de adok egy jó tanácsot..én tavaly írtam..szokták mondani h a páratlan évben könnyű a párosban nehéz.EZ MARHASÁG.A tavalyi matek nagyon gonosz dolog volt kívánom h nektek ne olyan legyen.Hónapokig depressziós voltam h nem vesznek fel és h milyen hülye vagyok igazából...És lám áprilisban érkezett az értesítő h felvettek és most egy erős gimiben nagyon jó tartom a frontot.Ebből a tanulság az h nem szabad idegeskedni ..ha elcseszted ne bánkódj rajta mert visszacsinálni már nem tudod!és jusson eszetekbe h ami nehéz az mindenkinek nehéz!Ez a felvételi egy nagy marhaság mert ez nem tükrözi azt ami a fejetekben van..ez csak a szűrés miatt történik..Remélem azért sikerült jóra megírni!
2013. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én a Veres Péter Gimnáziumba szeretnék bejutni. csak hát kevés a hely. És a felvételi elég nehéz volt. A magyar még elfogadható, de a matekban túl sok volt a pepecselős feladat.

ettől függetlenül sok sikert mindenkinek!!

2013. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
En ma irtam meg es szerintem nagyon nehez volt a matek.. a magyar meg elment bar ott sem vegeztem teljesen, de a matek az kesz katasztrofa lett..:( remelem azert felvesznek.. en pecsre szeretnek menni a koch valeriaba.. de hat.. igy nem tudom mi lesz.. :(( nektek hogy sikerult?
2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A matek tényleg nehéz volt:(
2013. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se volt könnyű a matek.:(
2013. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A magyarral épphogy kész lettem, (nekem nem tetszett a fogalmazási téma, ez olyan egyszerű, olyan alap h erről nem lehet szépeket, érdekeseket, jókat írni.Ebből sztem nem derül ki hogy kinek milyen a képzelőereje:/,és a fogalmazási képessége. bár valószínűleg sokan örülnek neki)a matek az sztem is nehezebb volt, de az első 6-7 feladat nem volt nagyon nehéz...a 8.-at kérdeztem h ki tudta megoldani ismerőseim közül, és szinte senki, a 9.- ből megcsináltam az a, pontot, de a b,-t már nem tudtam... az utolsó kérdést az utolsó két percben kezdtem el, és mielőtt a tanár beszedte, gyorsan próbáltam még valamit beírni. Nagyon izgulok h felvesznek-e oda,ahova szeretnék menni.
2013. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!