Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdásznak már tényleg nem...

Közgazdásznak már tényleg nem érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
szinte minden honnan ezt hallani hogy egy csomó közgazdász van magyarországon és hogy eléggé nagy részük munkanélküli ez igaz?
2013. jan. 11. 18:45
 1/3 anonim válasza:
Már mindenki közgazdász akar lenne... Dunát lehet rekeszteni velük. Érdemes tanulni, mert sok alágazathoz szükséges, és nem árt ha tisztában vagy a gazdasági dolgokkal. És magyarországon minden szakmában sok a munkanélküli, ne arra alapozz! Szerintem kevés a jó szakember!
2013. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Hát közgazdásznak nem éri meg elmenni, mert nem lesz munkád. Viszont ha semmi elképzelésed sincs, akkor még gimnázium helyett is jobban megérné közgáz középsuliba menni, mert tényleg hasznos a jövődre nézve, hogy ismered az ország gazdasági helyzetét és hogy hogy működik.
2013. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is közgazdasági szakközépiskolába járok, most fogok érettségizni. Egyátalán nem bántam meg azt, hogy ode jelentkeztem. Érettségi után viszont nem nagyon van más út, mint a közgáz továbbra is, mivel nem a semmiért tanultam 4 éven át elméleti gazdaságtant vagyis közgázt és üzleti gazdaságtan, gazdasági környezetet stb.


Azért gondolkozz több lehetőségen, hogy mi érdekel téged és mivel foglalkoznál szívesen a jövőben, abból majd választasz.

Sok sikert!

2013. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!