Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az SZTE-GTK gazdálkodás és menedszment szakját választanom?

Figyelt kérdés
Én úgy gondlomom, hogy az állam nem véletlen vette le a támogatást a közgé szakokról, hiszen már annyi ember van akinek közgé diplomája van, hogy Tiszát lehetne velük rekeszteni. Ezért szerintem hiába végezném el nem lenne vele munkám. Nektek mi a véleményetek? Rá áldozzak több százezret? Amúgy meg érdekel ez a szak. Közgé szakközépiskolába járok, és tetszik is, csak nem tudom, hogy lenne-e értelme.

2013. jan. 13. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé kitoltak a gazdaságis szakokkal.

Valóban nehéz vele munkát találni, de erre nem az a megoldás, hogy akkor mindenki legyen gépészmérnök. Mindenféleképpen olyat tanulj, amit szeretsz is. Mert ha nem fogod szeretni, az ugyan olyan pocsékolás (és még szenvedsz is közben).

2013. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oda készülök csak Kereskedelem és Marketing szakra.
2013. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!