Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsot szeretnék kérni a...

Tanácsot szeretnék kérni a továbbtanulással kapcsolatban. érdekel a gyógytornász szakirány és a képalkotó diagnosztika is sehogy nem tudok dönteni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy milyenek kelet-Magyarországon az elhelyezkedési lehetőségek és persze, hogy melyikkel keresnék jobban? Esetleg jobban járnék egy szimpla gyógyszerész technikummal? Remélem hamarosan kapok hasznos válaszokat!
2013. jan. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én válaszom nem lesz olyan hasznos, én gépészmérnöknek tanulok, de van olyan ismerősöm, aki gyógytornásznak, és bár ha újra választhatnék akkor is gépésznek jönnék, de a gyógytornász lenne a 2. Ott olyanokat is tanulnak, hogy biomechanika például, tehát ahogy mozogsz a testedben hogyan hatnak az erők, stb.. Szerintem nagyon érdekes szak, ráadásul sok tornázós órájuk is van, ami szintén pozitív.

Elhelyezkedésileg biztos, hogy nem lesz gond, mivel az egészségügyben nem az elhelyezkedés, hanem a fizetés volt mindig is a probléma.

2013. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A képalkotó diagnosztikaival tuti, hogy lehet munkát találni. De szerintem a gyógytornásszal is ellehet helyezkedni (én is annak készülök). A képalkotóssal sok ügyelettel tudsz jobb fizetést, viszont a gyógytornásszal tudsz még főállás mellett maszekolni is.
2013. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!