Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy külföldön tanulhas...

Ahhoz, hogy külföldön tanulhassak operatőrnek, hányas tanulónak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Nemsokára középiskolás leszek, és külföldre (Londonba) szeretnék operatőrnek tanulni, de nem tudom, hogy azt, hogy lehetne elintézni, és, hogy hányas tanulónak kellene lennem.
2013. jan. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem elsősorban gazdag legyél, aztán tudj jól angolul, és mehetsz is.
2013. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem biztos, hogy felvesznek, mert nem vagyok olyan jó tanuló...
2013. jan. 14. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Kint a középsulik fizetősek-e nem tudom. De én Ausztriába megyegy egyetemre (TU) és nem nézik se az átlagomat, se az érettségimet, csak annyit, hogylegyen érettségim. Kint ingyenes az Egyetem, ergo nincs tandíj. Ellenben jól kell tudni az adott nyelven, és nem árt ha lefordíttatod az érettségidet/bizonyítványodat az adott nyelvre, jelen esetben angolra.

Az egyik lány ismerősöm egy kéttannyelvű gimibe jelentkezett, de elutasították, azzal az indokkal, hogy nem fogjabírni a németet. Most Bécsben tanul egy gimnáziumban. Nem kell fizetnie a tanulásért. Na ennyit a nem bírja majd a nyelvet.

Itt a iskolában lehet nem birod, de kint belekényszerülsz.

Gazdagnak lenni...én se vagyok gazdag, mégisbelevágok 19 évesen.

Vannak kint Londonban magyarok. Rákeresel a Goggle segítségével a londoni magyarokra és lesz egy oldal tele hasznos infókkal.

2013. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. jan. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!