Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Helyileg hol tanulhatnék...

Helyileg hol tanulhatnék középiskolában divat tervezést? Állat kozmetika, pontosabban cica kozmetika ha van ilyen, az is nagyon érdekelne. Hol van rá lehetőség hogy ilyen szakmát tanulhassak? És mi a feltétel ehhez, mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném a kettő közül valamelyiket kitanulni majd pedig a szakmában elhelyezkedni. Kérlek segítsetek,nagyon hálás lennék. Baranya megyében,Mohács környékén lakom. A távolság nem igazán számít. Szóba jöhet akár Kaposvár,akár Budapest vagy Pécs,Baja csak lehessen ilyet tanulni.
2013. jan. 6. 10:24
 1/5 anonim válasza:
Divat tervezést az Fóton, nekem egy volt általános iskolás osztálytársnőm oa met tanulni, azután pedig az iparművészetire, és most önálló üzlete van pesten.
2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*oda
2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az állat kozmetikát szerintem érettségi után OKJ-s képzésen tudod megtanulni, de az úgy tudom elég húzós árban van.:S
2013. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Fót nem tudom merre van,de gondolom jó messze. :/ Érettségim pedig nincs. Fizetni nem szeretnék azért hogy kitanulhassam. Egy kérdés még. A divattervezéshez fontos hogy az illető jól tudjon rajzolni? Csak mert 0 a rajz tehetségem. :D 20/N
2013. jan. 7. 22:41
 5/5 anonim válasza:
A Fóti suli az ad érettségit, most én sem tudom merre van de Pest körül.:) az első OKJ-s képzés ingyenes, lehet,hogy találsz neten olyan állaktkozmetika képzést amit így ingyen meg tudsz csinálni (fura hasonlat, de kozmetikus képzést el tudsz végezni "ingyen", tehát csak az eszközöket kell megvenned úgyhogy ezért gondolom)
2013. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!