Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire tudok jelentkezni emelt...

Mire tudok jelentkezni emelt biológia, emelt kémia, esetleg emelt angol érettségivel az általános orvosin kívül?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig egy hely van, amit megjelölnék, és elég kétségbeejtő, hogy nem tudok többet.
2013. jan. 18. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
fogorvos, állatorvos
2013. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Matek fizika hogy megy?
2013. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fizikám már nincs 1 éve, de az jól ment, értettem is. A matek is egész jól, habár van pár dolog amit ott nem értek.

Az emeltet viszont nem tudnám megcsinálni sajnos...

2013. jan. 18. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor a vegyész/biomérnököt is megpróbálhatod :-)
2013. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész,Vegyész,Vegyészmérnök,Biológus,Fogorvos,Állatorvos, hirtelen ennyi jutott eszembe.:)
2013. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem bárhová...

A matek kötelező, szóval mérnöki szakokra, az összes természettudományi karon lévő szakra, egészségügyi szakok közül az összesre, ha jól sikerül a magyarod, még pszichológiára is....ha a nyelvet is megcsinálod, akkor meg még nyelvszakra is..

2013. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam, hogy a vegyészmérnökit megjelölöm 2.nak, de ezek szerint még esélyem is lenne ott.

Viszont harmadiknak sajnos nem tudom mit jelöljek meg. Szívem szerint nyelvszakot választanék, viszont abból nem tudnék megélni, vagy csak nagyon nehezen.


Vagy esetleg villamosmérnöki...


Egy kérdés még: ha azt írja, hogy matekból közép vagy emelt, és 2.nak még ott van pár, amiből szintén közép vagy emelt kell; ugye nem számít kevesebb pontnak, ha nem a matekból lesz emeltem, hanem valami másból?

2013. jan. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!