Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia 2012-es felvételi...

Pszichológia 2012-es felvételi tárgyak?

Figyelt kérdés
A Károlira szeretnék menni,de nem tudom,milyen esélyeim lennének.Csak angolból szeretnék emelt szintű érettségit tenni,biológiából közepet+plusz pont jár a szoc. körülményekért.Vagy bioszból kötelező lenne az emelt?
2011. nov. 20. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a felvi.hu-n fenn volt még két hete minden ilyesmi, de letörölték, az új verziót még nem tették fel, de nyilván meglesz előbb-utóbb! figyeld a felvit!
2011. nov. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 2012-ben még nem kötelező az emelt, csak 2013-tól. És akkor is mindenből lehet emeltet rakni, ami felvételi tantárgy, kivéve a történelmet.
2011. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként jövőre én is pszichora megyek, kíváncsi lennék rád. Ha gondolod, írj egy privát üzenetet.
2011. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! én is a Károlira járok pszichóra, most vagyok elsőéves, és bár nem tudok róla hogy kötelező lenne az emelt, de én javaslom neked, hogy bioszból próbálkozz meg vele, ha megy... az első féléves biosz/anatómia anyag majdnem teljesen lefedi az emelt szintű követelményt (már az emberi részre értve), szóval nagy előnyben leszel vele, ha rendesen megtanulod. ha mégsem, akkor is tanuld meg jól az emberi szervezetet és a szövettant, hidd el, kamatozni fog. 18/L
2011. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! én is idén szeretnék jelentkezni pszichológiára a PTE -re viszont még gondolkodom más lehetõségen is és elég sok kérdés nem tiszta még a felvételirõl sem, szóval ha valaki tudna nekem pár jó tanáccsal szolgálni esetleg plussz infókkal a szakról vagy az egyetemrõl azt nagyon megköszönném, sõt azt hiszem életmentõ lenne mert mindjárt itt a február és még nem jutottam semmire.:| elõre is köszönöm :)
2012. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!