Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes Villamosmérnöknek...

Érdemes Villamosmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én villamosmérnökin vagyok, szerintem érdemes ezt tanulni, el is tudnál vele helyezkedni ez tuti. De arra készülj fel, hogy eléggé cefet ez a szak bárhol is tanulod :D
2013. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a "cefet" alatt mit értesz? :) hol tanulod amúgy? írnál róla pár szót?
2013. jan. 21. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

cefet=megfelelő előképzettség nélkül (villamosipari szakközép technikum) vért fogsz izzadni.


Amúgy Kandón vagyok. Szakról igazán annyit, hogy az első 1-2 félévben főleg alapozó tárgyak vannak, bár a második félév már tele van laborral. Első félév szinte minden gond nélkül abszolválható (itt nekem csak matek és villamosságtan okozott kicsi fejtörést). De igazából matek meg villamosságtan is olyan, hogy le kell ülni és meg kell csinálni 1000példát. Ha az 1001. példánál se tudod a feladatot megoldani, na akkor kell elgondolkodni azon, hogy oda való vagy-e.....Tehát még1x megismétlem, hogy az első félév azért kis odafigyeléssel "könnyen" teljesíthető! Második félév annyiból necces, hogy sok a labor, tele beugrókkal, jegyzőkönyvekkel, amiknek a megírása azért nem 2 perc. Elég a sok a beadandó feladat is. Igazából arra kell figyelni, hogy a matek I,II illetve a villamosságtan I,II elsőre meglegyen, és akkor sokat csúszni sem fogsz! Ha van még kérdésed nyugodtan írj! (Elnézést, hogy kicsit össze-vissza írás lett, de későn van már + egész nap tanultam mer ma délelőtt vizsga)

2013. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!