Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel van esélyem...

Ilyen jegyekkel van esélyem Egerben az Eventus-ra? Itt tanulóknak várom a tapasztalatait. Többi lent.

Figyelt kérdés

Töri: 3/3; angol: 4/3; nyelvtan: 5/3; irodalom 5/5; rajz: 4/5.


( tavaly év vége/mostani fél év )

Szerintetek lehet esélyem, vagy meg se próbáljam? :\

Tapasztalatokat várok, kit, hogyan vettek fel.



2013. jan. 19. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Annyira egy gáz iskola, hogy tuti felvesznek.
2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gáz? Igen? Miért? :o
2013. jan. 19. 14:23
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy azoknál hogy működik, akik most mennek kilencedikbe, de szerintem fel. De ne feledd, sokat jelent az is, hogy mit hozol össze a felvételin. Ergo pálcikaemberrel nem fognak felvenni, legyenek akármilyen jók is jegyeid.


Elsőnek, te talán odajársz, hogy ennyire képben vagy?

2013. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az igaz... Szerintem( remélem. ) azzal nem lesz baj. :)


Valaki, aki oda jár, írna pár dolgot a suliról?

2013. jan. 19. 14:56
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Járt oda ismerősöm akinek egy ötöse sem volt, de jól tudott rajzolni.

Amúgy tényleg nem valami elit iskolának számít, de nem olyan sz@r.

2013. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Bejárós leszel vagy kollégista? Fiú vagy vagy lány? Ha lány vagy és messze laksz, akkor készülj fel, hogy a kollégiumi nevelők nagyon komolyan veszik a házirendet, amibe beletartozik a takarodó, a kussban levés és a rendtartás a szobákban.

Nem tudom, most kik tanítanak ott, de amikor én odajártam (érettségi utáni képzésre), akkor jól fel lehetett készülni művészettörténetből, és sokat tanultunk, fejlődtünk rajzból. Az idegennyelv oktatásával már nem vagyok megelégedve.

2013. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kolis leszek, és lány vagyok.

Voltam nyílt napon, és a szobák eléggé rendben vannak. Ez így is van, vagy csak arra a kis időre? :D

Mivel alapítványi, így nyilván van színvonal... vagy tévedek?


És tényleg.. a bekerüléshez sok kell? Engem nagyon megfogott a suli, jó lenne, ha.... :)

2013. jan. 19. 17:11
 8/21 anonim ***** válasza:
A szobai rendet úgy értem, hogyha az egyik papucsod már keresztben van az ágy előtt, nem kicentizve a másik mellett, akkor már szólnak, hogy rendetlenség van. És nem lehet a szobában enni. Csokit se.
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Huhuhuhuuu :DDD

Érdekes lesz.

2013. jan. 19. 17:34
 10/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ezeket a hülye szabályokat mi is kijátszottuk. Mondjuk ránk egy kicsit más szabályok vonatkoztak. A sima szakközepeseknek este nyolcig kellett visszatérni a kollégiumba, az érettségizetteknek este 11-ig. Meg régen volt olyan igazgatóhelyettes, aki reggel ott őrködött a bejáratnál, és aki nyolc után fél perccel érkezett, azt már nem engedte be a terembe.
2013. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!