Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem (veszprém),...

Pannon Egyetem (veszprém), Kodolány János Főiskola (székesfehérvér), vagy az Szegedi Tudományegyetem? Okokat lécci!

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 15:02
 1/10 Silber ***** válasza:
Egyértelműen a Kodolányi, a helyesírásból adódóan.
2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jaj bocsi már h kihagytam egy i-t..., ha nem tudsz normális választ adni inkább ne írtál volna :)

várom a további válaszokat!

2013. jan. 19. 18:14
 3/10 Silber ***** válasza:
Pannon Egyetem (V*eszprém), Kodolányi* János Főiskola (S*zékesfehérvá*r), vagy a* Szegedi Tudományegyete? Okokat,* legyetek szívesek*!
2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Silber ***** válasza:
"jaj bocsi már h kihagytam egy m-t"
2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lássuk be, ez egy hülye kérdés.


Íme néhány gyötrő kétely:

Mi érdekel? Mire jelentkeznél? Hol laksz? Mire vagy kíváncsi? Ésatöbbi...

2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodási és menedzsment.. legfőképp a két egyetem között választanék csak nem tudom melyik a piacképesebb!
2013. jan. 20. 08:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között. Szerintem igen jó választás, nem értem miért húzzák le egyesek, számos ott végzett hallgatójuk igen sokra vitte.
2013. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ő de ezt melyik egyetemre vagy fősulira írtad? bocsi de nem nagyon látom át a válaszodat!
2013. jan. 21. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
KJF vicc és értelmetlen. Menj a Veszprémi Egyetemre.
2013. jan. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy SZTE
2013. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!