Milyen lett a központi? Nyolcadikosok!

Figyelt kérdés
magyar, matek? hány pont? :)
2013. jan. 19. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz volt. Matek kb 26 magyar 39-41 te is nyolcadikos vagy? ha igen milyen lett?
2013. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen nyolcadikos.:)

hát nem tudom, nem merem megnézni a megoldást..:/ de nagyon nehéz volt.

2013. jan. 19. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nehez voltt? Szerintem ti nem vagytok 100sok. Tok konnyu volt, a matek nevetsegesen egyszeru volt, mert sehol szazallekszamitas es sehol vektor meg egyeb szarok mmint ami a tavalyyibba volt. A magyarnal egyedul a fogalmazas volt kicsit nehezbb tema, de a tobbi szinten nevetsegesen egyszeru volt. Inkabb oruljetek hogy ilyet kaptatok es nem kellett megeroltetni a buksitokatn ahelyett hogy ezt neheznek ttartjatok. O_o
2013. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó, te biztosan akkor nagyon okos vagy.
2013. jan. 19. 19:10
 5/10 anonim válasza:
2013. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a harmadikkal. Tényleg rettentő egyszerű volt. Mindenki panaszkodik a kávés feladatra, pedig szerintem az volt az egyik legegyszerűbb. Talán a koordináta-rendszeres feladat volt egy kicsit nehéz (nekem :))

A magyarról ne is beszéljünk.. Piszok egyszerű volt, az utóbbi évek egyik legkönnyebb magyar felvételije volt.

Remélem mindenki bejut oda, ahova szeretne! :)

2013. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:06

Ezen most jót nevettem :D Nekem meg pont, hogy a vektor (pedig azt nem is tanultuk) meg a százalékszámítás ment volna :D A magyarban meg örültem, hogy nem kell agyalni a fogalmazásnál, hogy egyáltalán miről írjak.

Szerintem mielőtt másokat leszólsz, gondolj bele, hogy mindenki másban jó :]

2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok baromi okos, csak ez az igazsag. Es teljesen mind1, hogy most ki melyikben is jo, a lenyeg, hogy konnyu volt.

Na de nem akarok itt veszekedni, remelem en is, hogy mindenkit felvesznek az 1. Helyre.

2013. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megoszlik a vélemény, valakinek nehéz, valakinek könnyebb volt.

egyetértek az előttem szólóval, sok sikert, szurkolok h mindenkit felvegyenek az első helyre

2013. jan. 20. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem 66 pont lett

Magyar: 37

Matek: 29

2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!