Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOME, fotográfia szak- csak...

Deppentreff21 kérdése:

MOME, fotográfia szak- csak egy álom?

Figyelt kérdés
Végzősként elég nagy dilemmában vagyok a továbbtanulást illetően. Azt hiszem, csak A tervem van, az pedig a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem fotográfia szakja. Sajnos nem sok mindent tudok erről, mert nincsenek olyan ismerőseim, akik oda járnak, másrészt pedig a nyílt napon sajnos nem tudtam részt venni. Mennyi az esélye annak, hogy felvesznek? Van még valaki, aki ugyan ide szeretne menni továbbtanulni?

2013. jan. 20. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt így nem tudjuk megmondani, de tudnod kell rajzolni, csinálni olyat a fényképezőgéppel ami megfogja az embereket. ha mentél volna az előkészítőjükre akkor jobb helyzetben lennél, mert ott direkt felkészítenek erre a szakra. sok sikert!:)
2013. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos elég drága számomra a premome, így nem tudok járni. :( Milyen mértékben kell jól rajzolni?
2013. jan. 20. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
a többi szakhoz képest ehhez kell a legkevésbé a rajz, fontos a perspektíva, hogy a tárgyakat el tudd helyezni, legyen mélységük.
2013. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még B tervnek tudom javasolni a BKF fotográfia szakot is, ott még tudsz jelentkezni az előkészítőre, ráadásul az előkészítősök közül a három legmagasabb pontszámmal felvételt nyert diáknak visszafizetik az előkészítő díját. [link]

Nyílt napjuk is lesz még, ha gondolod, és érdekel, szerintem menj el: [link]

2013. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!