Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik székesfehérvári...

Ti melyik székesfehérvári középsulit választanátok - ha bárhová mehetnétek?

Figyelt kérdés
Mi a rangsor nálatok?

2013. jan. 21. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit ajánlok: Kodolányi, Teleki, esetleg Tóparti (de ha ide jelentkezel, akkor NE művészeti szakra jelentkezz). Ezekben sokat kell tanulni, de ha továbbmész fősulira, akkor az ottani tempó már nem fog hideg zuhanyként érni.


Amit nem ajánlok: Lánczos, Gróf Széchenyi, Vasvári, Vörösmarty. Ezek elég laza sulik, ami meg is látszik, mert az évfolyamtársaim/ismerőseim, akik ide jártak, azok igencsak küzdenek a fősulin. És... hogy is fogalmazzak szépen... nincs is akkora műveltségük és tudásuk :)


Sok sikert a felvételihez ;)

2013. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Milyen átlaggal és pontokkal vettek fel? Nem vagyok rossz tanuló erős négyes. Most kezdek hajrázni -remélem nem későn.
2013. jan. 23. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én általános iskolai átlagaim olyan 4,0-4,3 között alakultak felsőben, ilyen átlaggal gond nélkül bejutottam a Kodolányira (igaz, hogy ezek mellé jónak mondható felvételit írtam, magyarból 37, matekból pedig 40 pontosat).
2013. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az tényleg jól sikerült (mármint a felvételid)Gratula! Sokat készültél rá. Nekem pont egy évem van. A Telekiről sokat hallottam (nagyon erős suli szerintem)Bár lehet hogy a híre olyan csak nem tudom. A Kodolányi milyen? Tanárok...stb - fizetős?
2013. jan. 23. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi!


A Kodolányin a tanárok többsége jó fej!

2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fizetős, de lehet, hogy ez szakoktól függ.
2013. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!