Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a véleménye a Szentgo...

Kinek mi a véleménye a Szentgotthárdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Most valahogy nagyon szeretnék oda menni. Emelt angolos és kézilabdás osztályba. Nem sportos suliba járok, de kézilabdázok suli szinten. A jegyeimmel nincs gond, végig kitűnő voltam. (Azt hiszem most indul először ilyen kézis osztály). Ha jól tudom az edzések délután lesznek, szóval nem veszik el úgymond az időt a tanulástól. Szüleim nem igazán díjjazák az ötletet, azt szeretnék ha valami erős suliba mennék. Ezért szeretném megtudni azt, hogy ez mennyire erős, mennyi esély van innen úgymond 'rangosabb' egyetemre/főiskolára tovább menni?

2013. jan. 22. 14:10
 1/5 anonim válasza:

Jaj Kedves Kérdező, én is ebbe a gimibe járok!! :)


Mivel szentgotthárdi vagyok, ezért úgy álltam hozzá, hogy oké helyben van, jó lesz, még a leghülyébb is bekerül ide az tuti...

Úgy indultam, hogy általánosban végig jeles voltam, mindig matekból voltam négyes. Idén félévkor volt 2 kettesem, pedig sokkal többet tanulok, mint általánosban...

Erős gimnázium, nem a legerősebb, de itt is nagyon kell hajtani. A szüleid ne becsüljék le, mert nagyon keményen kell tanulni, nagyon szuper nyelvtanárok vannak, a suli elvégzésekor biztos vagyok benne, hogy a kezedben lesz min. 2 nyelvvizsga. Angolon és németen kívül szlovént és olaszt tanulhatsz szakkörként.

A tanárok segítenek felkészíteni az érettségire, az sem lesz gond.


Én kifejezetten támogatom, hogy ide gyere, nem bánod meg! :)

Ha kérdésed van, nyugodtan kérdezz még :))


16/L

2013. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.:) Pedig nekem még kifejezetten jó lenne a szlovén is , mert tanulok horvátul és elégé hasonlít egymásra a 2 nyelv.. szóval nem lenne olyan nehéz.. Én is eddig mindig mindenből 5ös voltam, szóval szerintem nem lenne gond azzal hogy felvesznek-e.. Hát azért még próbálom fűzni szüleimet, mert nagyon szívesen mennék oda. Erről az induló kézis osztályról nem tudsz valamit? :)
2013. jan. 25. 16:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja meg ugye nálam az is probléma hogy ha oda mennék akkor kollégiumba kéne mennem... és ennek sem túlságosan örülnek..
2013. jan. 25. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én odajöttem, de én gotthárdi voltam, és a legtöbben onnan mentek, úgyhogy gondolom mást választottál. :) Megkérdezhetem hova valósi vagy? :D
2013. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom.
2015. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!