Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumot ajánljátok?

Melyik gimnáziumot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Hatodikos koromig ötös tanuló voltam, de amint elkerültem egy hatosztályos gimnáziumba, leromlottak a jegyeim 3.5-re. Budapest mellé költöztünk, tehát sulit kell váltanom. Milyen gimiket tudtok ahova esélyes hogy felvesznek és könnyen megközelíthető? Most nyolcadikos vagyok, de a hirtelen költözés miatt lekéstem a felvételiről. Én a Széchenyire és a Vörösmartyra gondoltam. Mennyire erős gimik? Szerintetek felvesznek oda? Előre is köszönöm :)

2012. máj. 21. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a Budapest mellett az elég tág. Akár két óra különbség is lehet.

Mindenesetre a Móricz, a Városmajori, illetve a Toldy azok nagyon jó hírűek és erősebbnek is számítanak. De ha kicsit gyengébbet,mégis jót akarsz, akkor ott van pl a II. Rákóczi Ferenc, ami amúgy tudtommal nagyon jó suli de talán nem olyan erős.

Viszont ezek mind Budán vannak, nem tudom ez neked mennyire lesz jó.

Az általad említetteket sajnos nem ismerem, de remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2012. máj. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyugatihoz közeli, tömegközlekedéssel jól megközelíthető suli kéne :S
2012. máj. 27. 10:31
 3/3 anonim válasza:

A Széchenyi nem a legjobb iskola, bár vonattal jól megközelíthető. Egyik oldalon autópálya, másik oldalon Kelenföldi p.u., a vonat kb félóránkét dudál, borzalmas lehet. Mellesleg nagy a klikkesedés.

Vörösmarty-t ha jól tudom nehezebb megközelíteni (legalábbis vonattal, de amugy egész jó). Az osztályközösségek egésszen jók, bár ha bemész mondjuk nyiltnapra, nem arra gondolsz, hogy "jaj, de családias!". Én személy szerint a Kőbányai Szent Lászlót ajánlanám, amit a Margit-hídtól induló 109-es busszal közelíthető meg. Sok szakja van, nézd meg a honlapot:)

2013. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!