Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen továbbtanulási lehetősé...

Milyen továbbtanulási lehetősége van a mai világban egy fiúnak aki nem műszaki beállítottságú? Milyen főiskolára, egyetemre érdemes menni?

Figyelt kérdés
Gimnazista, jó tanuló és tovább is szeretne tanulni, de nem szeretne mérnők lenni vagy közgazdász, viszont olyansmit szeretne tanulni amivel ha elvégzi, munkát is tud találni és meg is tud élni belőle, családját is el tudja tartani. Tudom nem könnyű kérdés, de talán van valakinek egy jó ötlete.
2013. jan. 25. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészségügy.
2013. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
más ötlet? gyógypedagógia, pszichológia?
2013. jan. 25. 10:34
 3/5 anonim válasza:

Huh.

Szerintem is egészségügy , elmegy diplomás ápolónak majd kimegy külföldre és szépen megtud élni belőle.


Esetleg az oktatás.Viszont az nagyon nem jövedelmező.

2013. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, mindenki azt mondja, hogy egy fiúnak sokkal könnyebb elhelyezkedni. Igen, abban az esetben ha műszaki beállítottságú. De ha nem, akkor szívás. Az én fiam a pszichológia iránt érdeklődik és minden pályaválasztási tanácsadáson azt mondták, hogy olyan helyre menjen ahol,a későbbiekben emberekkel kell foglalkozni. Próbáltam neki javasolni, hogy menjen villamosmérnőknek, mert az nagyon szerteágazó, de annyira nem lelkesedik érte.
2013. jan. 25. 12:54
 5/5 anonim válasza:
100%

Én is férfi vagyok és olyan szakmát választottam amiért nem lelkesedtem annyira , viszont nagyon jövedelmező.

Néha a szükség törvényt bont.

2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!