Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Matematika...

Debreceni Egyetem Matematika szakról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hol lehet vele elhelyezkedni? Megéri ezt tanulni? Mesterképzésre lehet pénzügyre vagy számvitelre menni utána? Matek tagozatos lány vagyok

2013. jan. 25. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerek ott végzett személyeket, szerintem nagyon jó szakembernek minősülnek.

TTK-s matekról GVK-ra menni MA-ra szerintem! nem nagyon lehetséges, de ebben nem vagyok biztos. De teljesen más végzettség a kettő, kapásból a matek BSc, a közgazdász meg BA diplomás. De hivatalos információknak most nem nézek utána én, azt te is meg tudod tenni.

2013. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a matek az TTK, a pénzügy az meg GVK, szóval mesterre csak kreditelimertetássel tudsz menni. De matek szakról, tudsz menni pénzügyi és biztosítási matekra, az viszont tök jó.
2013. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!