Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Gazdaságin...

Melyiket válasszam? Gazdaságinformatikus (PE) vagy igazgatásszervező (NKE)? Melyikkel járnék jobban? Elhelyezkedési lehetőségek stb. Bejutási esélyem egyáltalán van?

Figyelt kérdés
Azért is gondolkodok erősen ezeken, mert az info érdekel nagyon, de matekból elég gyenge vagyok, csak 3-mas, infóból viszont 5-ös. Érettségizni mindenből középszinten fogok. Szerintetek?
2013. jan. 26. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Utánanéztél hogy melyikhez milyen érettségi kell? Az tuti, hogy a gazdaságinformatikushoz kell emelt infó, mert a nővérem is azon a szakon van. Az igazgatásszervezőhöz pedig úgy tudom emelt közgáz kell, de nem vagyok benne biztos. Ha mindenből közepezni fogsz, akkor szinte kizárt hogy felvegyenek
2013. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyikhez sem kell emelt, ahogy látom a felvételi tájékoztatóban, nincs kikötve egyikhez sem, mint kötelező kritérium.
2013. jan. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!