Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinfo vagy proginfo vagy...

Mérnökinfo vagy proginfo vagy gazdaságinfo?

Figyelt kérdés
12. osztályos vagyok, tavaly már leérettségiztem emelt szinten informatikából (84%-os lett), valamint angolból szintén emelt szinten (89%). A többi tantárgyból (matek, magyar, történelem) idén érettségizek. Melyik szakra érdemes menni, gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus vagy programtervező informatikus? A matek nem az erősségem, örülök ha meglesz a 2-es érettségin.

2013. jan. 21. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

ha matek nem az erősséged, akkor egyikre se menj.

én proginfón vagyok, de a félév során látom, hogy mit tanulnak a mérnökinfósok és a gazdinfósok (sok a közös óra velük).

a matekot jobban bevasalják mind a három szakon mint a programozást vagy más szakmai tantárgyat. ráadásul elég nagy léptekben. 3 hónap alatt adják le az integrálást és a deriválást.

2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

örülsz ha a kettes megvan? a magyar középszintű matek érettségin? hát ha fullrandom töltöd ki már akkor megvan a kettes! ráadásul lehet használni függvénytáblázatot, azzal legalább egy 3-ast össze lehet hozni különösebb matek tudás nélkül!

amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz, ha a matek ennyire nem megy akkor az proginfó és a mérnökinfó (ami munkaerőpiaci szempontból gyakorlatilag ugyanaz, mert ugyanolyan állásokat töltenek be) nem a te asztalod

2013. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!