Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon egyetem turizmus-vendég...

Peruiz kérdése:

Pannon egyetem turizmus-vendéglátás szak?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az erről a szakról meg úgy magáról az egyetemről? (Tanárok, követelmény, stb...)

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jan. 26. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre többnyire azt szokták válaszolni, hogy büfészak, hagyd a francba, mert semmit sem érsz vele, mehetsz a mekibe dolgozni. Azt kell, hogy mondjam, tényleg elég telített a piac, de kevés az igazán jó, hozzáértő szakember. Szóval csak akkor válaszd ezt a szakot ha tényleg érdekel és ezt szeretnéd csinálni. A legtöbben csak azért jelentkeznek turizmusra mert azt hiszik, hogy könnyű, és nekik csak az a lényeg, hogy kapjanak egy diplomát. Ezek többnyire ki is szoktak bukni a nehéz matek miatt. A Pannon Egyetemről nem tudok nyilatkozni. Én a BGF-re járok. Ott a legjobb a turizmus-vendéglátás képzés. :)
2013. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy akkor tudsz kiemelkedni az átlag turizmus-vendéglátásos emberkék közül, ha több nyelven beszélsz jól, pl. az oroszt nálunk most eléggé "erőltették". Ne csak elvégezd kettesekkel, hanem tényleg értsél is hozzá.
2013. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válszt :) tényleg érdekel, most a középiskolában is idegenforgalmi szakra járok, ahol rengeteg tanulmányimúton vettünk részt. Csak az a baj h nekem a matek nagyon nem megy :/ ez nagyon nagy hátrány?
2013. jan. 26. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2-es, 3-mas voltam matekból. Nálunk 70 meg 90%-os bukások vannak. De szerintm teljes mértékben megtanulható. Régen azt hittem diszkalkuliás vagyok, de csak rossz tanáraim voltak. Ha nekem megy neked is menni fog. Ne ezen múljon. :)
2013. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én a Pannonra járok.


a tanszék tanárai szerintem iszonyú jófejek, és nagyon jók a szakmában.


Az első 3 félév szopás az alapozó tárgyak miatt.

Makroökonómia, Matek, Általános menedzsment, nyelvi tárgyak, de ha azokat megcsinálod nagy gond nem lehet. tanulni kell..de hát egyetem


ha a nyelv nem emgy jól, ne is erőltesd

2013. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!