Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki diploma után,...

Gépészmérnöki diploma után, milyen területen érdemes második diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

Az idén fejezem be a mérnökit. Amint kapok munkát egy-két éven belül szeretnék egy második egyetemet elvégezni...amennyiben munka mellett lehetséges lesz.

Félreértés ne essék, én szeretem a gépészmérnök szakmát, és mérnökként szeretnék dolgozni. Ezért nem az a célom, hogy egy teljesem más szakmába belevágjak, hanem inkább egy olyanba, ami ezt megerősítené. Ezért gondoltam a matematikára vagy a fizikára. Inkább a matek felé húz a szívem, de nem tudom, hogy ez segítene-e valamit a mérnöki karrieren?

Sokan valami gazdasági szakot ajánlanak, de az nem erőst érdekel engem. Nem akarok elmenni vállalatszervezés irányába.

Mesterképzésre meg nem akarok menni, mert nem érzem magam eléggé felkészültnek. Oda már magasabb szintű matektudás kell. Átbukdácsolni nehezen meg nem akarok.


Ti mit ajánlotok?



2013. jan. 27. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!