Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri befejeznem ma egy...

Megéri befejeznem ma egy gyógymasszőr tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi,mit gondoltok erről.Köszönöm előreis a válaszadóknak.

2013. jan. 27. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes(szerintem) vannak akik még csak komolyan se veszik és csak időtöltésből mennek oda, meg túltelített a szakma.
2013. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes hátha jól jön még.
2013. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nemhiszem,hogy nagyon túltelitett lenne a szakma.Idén szeptembertől bedrágúlnak a tanfolyamok,nemhiszem,hogy annyian képeznék ki magukat majd a későbbiekben.Az előző válaszadóval értek egyet,lehet ez később még jól fog jönni...
2013. jan. 27. 15:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdemes! Soha nem tudhatod mikor jön jól. Én világéletemben pénzügyes voltam, és jó, hogy volt egy OKJ-s szociális munkás végzettségem is, mert most jelenleg csak ebben tudtam elhelyezkedni, de szeretem.. azért idővel majd visszatérek a pénzügyekhez. Engem most kihúzott a bajból a plusz végzettség!
2013. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak!Hát aki belevág egy ilyenbe,annak a minimum,hogy komolyan vegye,ez alap,a másik meg ki megy csak időtöltésből,össze vissza beszélsz,szerintem,ha nincs értelmes válaszod,ne szólj hozzá kérdésekhez...:)
2013. jan. 27. 15:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a tervem,hogy jövő nyár végéig megszerzem a gyógymasszőr diplomát,és még mellé kitanulok egy idegen nyelvet(német).
2013. jan. 27. 15:12
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
a sulinkban az okj-s vizsgán a masszőrök szerint a petefészekben fejlődik ki a magzat. ezek után nem hiszem h komolyan veszi a szakmáját.
2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem a magzat fejlődésének a (nem)tudásának semmi köze a masszőri szakma kitanulásához. Tök összefüggéstelen h.lyeségeket írkálsz.
2013. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de anatómiából vizsga van. és ott nyögte be.
2013. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó de a kérdező nem ezt kérdezte!
2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!