Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek, melyik suliba...

Szerintetek, melyik suliba menjek?

Figyelt kérdés
Anyu mindenáron valami erőset akar nekem, mondjuk a Szent István Gimnáziumot, vagy a Madách Imrét, de a barátnőm a Szerb Antalba megy, úgyhogy oda is szeretnék menni, de a Szent Lászlóba is, mert az erősebb nála egy picit, és én közgazdász vagy ügyvéd szeretnék majd lenni. A rangsorban a Szent I. az 1. 3-ban benne van, a Madách az 1. 10-ben (de ez nem biztos, a Szent László az 1. 25-ben és a Szerb az 1. 50-ben. Szerintetek?:D Holnap estig el kéne döntenem.

2013. jan. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
a szent istván iszonyatosan jó suli most vagyok ott 10.es és nagyon szeretem. Mindenképp az maradjon az 1. viszont a szent lászlót ne jelöld vagy ha már jelölted akkor majd márciusban sorrendváltoztatáskor pakold a legvégére.Sok drogos van ott és egyre jobban zuhan lefele a suli...
2013. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak én elég lusta vagyok, ezért félek oda menni, mert rosszak lesznek a jegyeim :( Amúgy köszi!:D
2013. jan. 28. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy most kiderült, hogy elég jövőhétig döntenem.
2013. jan. 28. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A Madách az országoslistán 20., a budapestin 12.
2013. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig a Szent László Gimnázium az ideális választás!

Az általad felsorolt iskolák közül a Szent István a legerősebb, "versenyistálló", ezután jön a Szent László, ami egy elég erős iskolának számít, a Madách és a Szerb Antal pedig középerősnek számítanak.

Azért javaslom a Lászlót, mert szerintem abszolút kettősség jellemzi: ugyan tényleg nagyon színvonalas és erős iskola, de azért az ember nem hal bele a tanulásba (mint pl. egy "versenyistállóban"). Mindemellett nem csak a tanításon van a hangsúly, hanem nagyon fontosak az egyéb, oktatáson kívüli programok is, így gyakorlatilag minden hónapban történik valami érdekes. Azt meg már nem is kell említenem, hogy hányféle tagozat, fakultáció, idegennyelv, szakkör, önképzőkör működik.

:)

2013. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 31. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szt.István nagyon jó:)

és igen is van élet a tanulás mellett

2013. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

a szent istvánt tedd elsőre mert ha bekerülsz, mázlid van mert a szent istván sokkal jobb mint a többi amit mondtad h jelölted


első válaszoló én is istvános vok :D

2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!