Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri egyetem előtt egy...

Megéri egyetem előtt egy felsőfokú szakképzésre jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Nézzük a támogatást: felsőfokú szakképzés 4 félév, az egyetem 7 félév szóval elvileg államin mindkettő kitelik a 12 félévból.(csak 11 csúszás nélkül).

A lényeg, hogy nem műszaki szakközépbe járok(idén végzek), hanem inkább humán gimnáziumba. Programozni nem tudok, matek fizika megy emelt szinten, de ez most nem minden, ha még mondjuk diódát se láttam. Gépészmérnökire jelentkeznék, valaki azt ajánlotta, hogy előbb menjek el egy felsőfokú szakképzésre, mert akkor legalább a szakmában vagyok, tanulok egy kis programozást is, rájövök, hogy tetszik-e vagy nem, ezenkívül ad egy papírt, amivel lehet valamit kezdeni.Például Gépgyártástechnológiai technikus. Szerintetek jó ötlet?


2013. jan. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy sima okj
2018. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!