Szerintetek minek lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
2.-os vagyok a Gimnáziumban Informatika szakon vagyok,főiskolára vagy egyetemre szeretnék menni.Informatikából megtudnám oldani emelt szinten is az érettségit, egyedül a matek amiből gyenge vagyok.Szerintetek milyen szakra érdemes mennem?
2013. jan. 29. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát programozónak ne menj így, hogy nem szereted a matekot és nem is vagy belőle jó. Sok víz lefolyik addig a Dunán, százmillió impulzus érhet, ami alapján változhat a véleményed, sőt akár dugába is dőlhet az egész felsőoktatási rendszer :'D
2013. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én programozónak készülök. Matekból én se voltam jó, de egyetemen rájöttem, hogy ha nagyon profi akarok lenni, akkor kell a matek keményen. Azóta imádom és elég jó eredményeim vannak belőle. Szóval szerintem ez nem lehet kizáró ok, csak fel kell ismerni a szükségességét.
2013. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BME - mérnökinformatikus, vagy programtervező informatikus. De akkor tényleg kelleni fog a matematika tudás! És ha BME, akkor némi kitartás is, de érdemes ott végezni ezeken a szakokon. :)
2013. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem....hát...elkezdtem már most foglalkozni a matekkal...viszont ugye kell valamiből emelten is érettségiznem ha tovább szeretnék menni.:)Gépészmérnöknek milyen tantárgyakra kell odafigyelni gimiben?.:)
2013. jan. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!