Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumi tesi tagozat után...

Gimnáziumi tesi tagozat után hova tovább?

Figyelt kérdés
Testnevelő nem szeretnék lenni, nem akarom leélni az életem egy iskolába.Van esélyem bekerülni egy rendészeti fősulira?Ötletek írjat!
2013. jan. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Továbbtanulás mindenképpen egy hó helyre!


Az első lépés a jó érettségi, és ha az megvan, akkor szabad az út. Bárhova mehetsz, ahová fölvesznek. A rendészeti iskola is egy jó dolog.


Nem azért mondom, de testnevelő tanár, soha ne legyél az én véleményem szerint.


Rengeteg iskola és szak van. Nézz körül itt: felvi.hu


De az első ahogy már mondtam, hogy legyen jó érettségid. Mi lesz a választott tárgyad? Mert ha tesi, akkor szerintem azzal nyugodtan mehetsz a rendészetibe, de ha mondjuk mérnöknek mennél, akkor például ajánlatos a fizika vagy valamilyen másik természet tudományos tárgy.

2013. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Testnevelő nem szeretnék lenni, nem akarom leélni az életem egy iskolába"


edzőként nem muszáj tesitanárnak menni, de te tudod

2013. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!