Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántátok, hogy átmentetek...

Megbántátok, hogy átmentetek nappali tagozatról esti érettségire?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Valamint miért mentetek át esti tagozatra? Nehezebb mint a nappali?

2013. jan. 21. 00:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Könnyebbnek 1000x könnyebb de tudást nem ad. Osztályközösség nincs. Mivel 18- 50-ig vannak a korosztályok. Tanárok csak 2-sel átrugdonak, ha átrugdosnak. Itt nem fegyelmez a tanár egyszerűen elküldenek a suliból. Nem véletlenül felnőtt suli. Megbántam e? Nem. De önszorgalom kell ha tudást és műveltséget is szeretnél.
2013. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,szeretnék egy jónak nevezhető érettségit, és tanulnék is rá, mivel utána mindenféleképp OKJ-re szeretnék menni. Csak nem tudom ha tanulnék is, tudnék jót írni, mivel nem tudom, hogy milyen az oktatás színvonala. Hogy tojnak-e rám, vagy sem.
2013. jan. 21. 01:17
 3/5 Yngve ***** válasza:
100%

Az azért nem igaz, hogy nincs osztályközösség. Nálunk van, pedig én vagyok a legfiatalabb, mégis szót értek mindenkivel, ha akarok. Az más kérdés, hogy mint mindenütt máshol, itt is vannak "klikkek". De nálunk senki nincs a másik ellen, mindenki el van.


Én viszont picit bánom, hogy átmentem, mert esti diákmunka mint olyan kb. nem is létezik, szóval "normális" állást kellene találnom.

2013. jan. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző komentre irva.

Ugy gondolom akkor hogy elég rossz iskolát választottál.Estire járok lehet tanulni ad müveltséget is és lehet eredményt is elérni még melo melett is!!

Nállunk a 2-es csak annak van aki ritkán jár vagy meg szerzi az anyagot aki mindig ott van min.3-as jegyeket kap de most félévi beszámolon 4-5 jegyek is voltak :)))( hú mindjárt nagyképű leszek :)))

2013. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yngve ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint mégis inkább te választottál rossz sulit, kedves előző, mert a helyesírást a legtöbb esti tagozaton oktatják :PP


Amúgy a válaszom óta eltelt egy kis idő, egy piciben változott a véleményem, nálunk már nincsenek klikkek, az elején voltak, most egyáltalán nincs. Szóval egyre jobban élvezem. Bár sokan leléptek az osztályból munkára hivatkozva, ami azért nagy hülyeség, mert ezek az emberek anno azért nem végezték el az érettségit, mert munkába álltak. Nonszensz és elég hülye dolog ezt újból megismételni, így az ember majd a nyugdíjas éveiben is mehet megpróbálni egy érettségi képzést ami összvissz. 4 évébe kerül.(amúgy a Kőbányai Szt. Lászlóba járok)

2014. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!