Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnák jelentkezni érettsé...

Hol tudnák jelentkezni érettségire? (20vagyok) Volt sulimba nem szeretnék! Sztetek egy másik középsuliba próbáljam meg vagy még hol lehet?

Figyelt kérdés
előre is köszi

2013. febr. 1. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem de gondolom egyértelmű h fősulira szeretnék bekerülni
2013. febr. 1. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Máshol is jelentkezhetsz, én is idén jelentkezem, pedig már tavaly leérettségiztem.

Most 1-2 tárgyból javítani szeretnék majd, de egyáltalán nem a volt sulimba teszem. Máshol is lehet.

2013. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen én is így vagyok vele,bár úgy tudom h nem kötelesek téged levizsgáztatni más középiskolák

de ha nem suli akkor még hol lehet?

2013. febr. 1. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy lehet még. Ezt nem tudom.

Valóban nem kötelesek, de általában azért nem utasítanak vissza. Mondjuk ahol én fogok, ott tanár az egyik ismerősöm, szóval talán leérettségizhetek ott :)

2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az szuper,de jó neked:)

Remélem én is találok vmi jó helyet

2013. febr. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!