Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki milyen témát húzott angol...

Ki milyen témát húzott angol emelt szintű szóbelin?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni, de nem találtam sehol listát, hogy konkrétan milyen témák szoktak lenni. Ezért gondoltam arra, hogy összeszedhetnénk itt párat, hogy akik már vizsgáztak, milyen témákat húztak. Ez nagy segítség lenne a még vizsga előtt állóknak!

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 1. 13:17
 1/2 anonim válasza:
Engem először az időjárásról kérdeztek, aztán a divatról, öltözködésről, az egyenruhákról kellett a véleményemet elmondani. Utána jött az érvelés. Az én állításom a "Money makes the world go around". Itt megmondod, hogy te ezzel egyetértesz vagy nem, és érvekkel alátámasztod, illetve megvéded az álláspontodat. Itt a tanár próbál meggyőzni az ellenkezőről. Ne hagyd magad! ;) Az utolsó feladatnál pedig képek vannak egy adott témakörhöz kapcsolódóan. Nekem a környezetvédelem volt, energiatakarékosság, hogyan és mivel tudunk spórolni, ez a közlekedésben hogy jelenik meg stb...Én nem készültem a szóbeli részéről túl sokat, én úgy tudom hogy nincsenek külön témakörök megadva, emelt szintű érettségin bármire rákérdezhetnek. Nekem ötös lett, 1% híján 80%. Ha van kérdésed, írj privátban és nagyon szívesen segítek. :) Sok sikert!
2013. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kicsit megkésett a válasz,de azért írok. Az 5 kérdés a könyvadaptáciokról szólt,kedvenc könyv,film,milyen filmeket ismerek,ami könyv alapján készült. Az érvelés a tömbházba tartott háziállatokról szólt,mellette vagy ellene. A kép pedig két osztályterem volt,egy hagyományos és egy modern. De voltak olyanok előttem,akik a globalizációt húzták ki,úgyhogy elég szerencsés voltam ahhoz képest.
2013. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!