Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ságvári Szeged! Nehéz bekerüln...

Ságvári Szeged! Nehéz bekerülni? (BFK, spec. Angol, informatika) BFK-n 155/200 ponttal van esély? Milyen a suli? Tanárok?

Figyelt kérdés
Ságvári Szeged
2013. febr. 2. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! AZ angolt németet és BFK-t írtam be, nekem a felvételin (írásbeli) 28 és 36 pontom lett. Neked?
2013. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

A vitt pontjaim (a megadott tantárgyak 7. 8. évvége és félév, BFK-n duplán számít a biológia, fizika, kémia), ez nekem a 100 pontból 88 pont)+ az írásbeli: 67 pont. Így jön ki a 200/155 pont. Neked mennyi a hozott pontod?

A spec angolon már a vitt pontokban nem számít duplán a biológia és a fizika, viszont helyette ott a szóbeli...

2013. febr. 2. 19:46
 3/3 anonim válasza:
Aztán sikerült bekerültetek BKF-re??? Idén oda szeretnék jelentkezni és 200-ból 169 pontom lett és kíváncsi lennék van e esélyem...
2015. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!