Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem-...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem-Közigazgatás Tudományi Kar-Igazgatásszervező szak. Van itt olyan aki erre fog menni?

Figyelt kérdés
Kérlek,írjátok oda a korotokat és nemeteket,illetve,hogy miért ezt a szakot/iskolát választottátok.
2013. febr. 2. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már jelenleg is itt vagyok, azért választottam ezt az egyetemet, mert humán érdekeltségű voltam, és ez az egyetem ad egy biztos alapot a későbbi tanulmányaimhoz, mester illetve jogász képzésnél hasznos. A jogásznál beszámíthatnak neked órákat, hiszen azonos dolgokat tanulunk. Tetszett a közeg és a légkör, nagyon jó helyen van a kari épület. Nem utolsó sorban itt tanulhattam államilag támogatottan azt ami érdekel, ami még jobb hogy közszolgálati államin vagyok, tehát a sima állami féléveim még megvannak. Első félév után úgy érzem hogy jól döntöttem, érdekesek az órák, jók a nyelvtanulási lehetőségek, hatalmas a hallgatói élet van és ha akarsz, nagyon jó kapcsolat rendszert tudsz kialakítani, ami később jól jön (diákszervezetek, szakkollégiumok, TDK). Remélem segítettem :)
2013. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs 18/F voltam
2013. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,sokat segítettél! Ment a pont... :)
2013. febr. 8. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni,hogy szerinted a jogász vagy az igazgatásszervező+a közigazgatási mesterképzés ér e többet?
2013. febr. 9. 10:14
 5/6 anonim válasza:
én ezt jelölöm meg elsőnek!:)
2013. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbii0428 válasza:
100%

Sziasztok!

Kedves kérdező én is oda szeretnék jelentkezni. :)

Az iskolát azért választottam,mert 2 nővérem is oda járt és semmi negatívumot nem hallottam róla.A szak pedig érdekel. (17/n)

2013. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!