Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli ügyintézős...

Pénzügyi-számviteli ügyintézősök, válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Szóval nem vettek fel fősulira, ezért muszáj választanom valami képzést(nappali), mert nem akarok itthon ülni. De annyira semmit sem ér egyik sem, hogy az hihetetlen... :( És fizetősek. Most viszont láttam ezt a képzést és érdeklődnék, aki ezt tanulta/tanulja, hogy mennyire nehéz? Nem vagyok egy nagy ész, matekból meg végképp, érettségim is 3-mas lett. Tehát ettől félek. Milyen tantárgyak vannak? Illetve milyen az órarend, egy nap hány órátok van? Ezek fontosak lennének nekem. Persze, tudom, ez eltérő lehet, de minden választ nagyon megköszönnék.
2009. szept. 3. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én felnőttképzésben tanultam ezt a tanfolyamot. A matek érettségim 2-es volt és volt olyan is hogy megbuktam év végén,úgyhogy én sem vagyok valami nagy ész ezen a téren, de minden vizsgám elsőre sikerült volt olyan matek tanár akinek nem!
2009. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!