Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EGYETEMISTÁK (SZTE, DE főleg)!...

EGYETEMISTÁK (SZTE, DE főleg)! Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségizem, és jövőre mennék továbbtanulni. Lenne egy-két kérdésem, remélem van itt valaki aki tudna segítséget nyújtani. Mivel diszlexiás vagyok, ezért egy pályaválasztási tanácsadó azt mondta, hogy gondolkodjak el olyan téren is az iskolaválasztásban, hogy melyik egyetem "gyakorlatiasabb" és melyik "elméletibb". Magyarul, hogy csak az iskolapadban ülnek a diákok, vagy esetleg kimennek terepre is. Első sorban a pszichológia érdekelne, és a szociális munkás, szociálpedagógus, esetleg a gyógypedagógus.

Egyetemek terén eddig az Szegedi Tudományi Egyetemen és a Debreceni Egyetemen gondolkodtam. Akik oda járnak, azok meg tudnák mondani, hogy pl. a tanár-diák viszony, a hangulat, az elmélet-gyakorlat viszonya vagy épp a diszesekhez való hozzáállás milyen?

Köszönöm szépen előre is, nagyon-nagyon sokat segítenétek!


2011. febr. 6. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!