Hová jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, eddig úgy volt, hogy emeltet rakok bioszból meg fizikából is (bio-fizika fakton vagyok a gimiben). A szüleim azt akarták már 12 éves korom óta, hogy orvos legyek, és annak is tanultam, csak most jöttem rá, (amit eddig is sejtettem) hogy egyáltalán nem szeretem a biológiát (úgy tűnik csak a szülői nyomás miatt jártam bioszra...) Amit szeretek, az a fizika és a matek. (a kémiát is utálom, pedig atomfizikában van egy kicsi, de az még elmegy). Szóval most úgy döntöttem, hogy matekból közepet fizikából pedig emeltet rakok. Tegyük fel ha jól sikerül (matek 90%, fizika 80%) hová tudnék vele menni egyetemre? (gépészmérnök, villamosmérnök, építészen kívül)

pontok alapján: (90+80)*2+50+28?(nyelvvizsga)= 418 pont



2013. febr. 4. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Tessék, egy kis segítség, hátha jól jön.


[link]

2013. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!