Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kik jelentkeznek idén PPKE...

Kik jelentkeznek idén PPKE jogászképzésre?

Figyelt kérdés

Ha van itt köztetek olyan, leírnátok, hogy milyen eredménnyel számoltok érettségire?


Irodalom, történelem 5, matek 3 v. 4, emelt angol érettségi + két nyelvvizsga elég lesz fizetős képzésre, hogy bejussak?

Kb. 410-430 pontra számítok.

Nemigen vagyok otthon a felvételiben még, úgyhogy ne nézzetek hülyének. :D



#egyetem #jog #érettségi #felvételi #PPKE #ponthatár #jogászképzés felsőoktatás
2013. febr. 5. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

fizetősre bármivel bejutsz


viszont, ha ennyire nem tudsz utánanézni, és megérteni, akkor nem sok félévet jósolok neked ott.

Az ablakon is vissza kell tudni mászni!


Ez nem olyan szakma, és nem olyan suli, ahol tálcán kapsz mindent. itt neked kell minden ellenszéllel szemben kikaparni a gesztenyédet.

2013. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen eredménnyel biztosan bejutsz önköltséget képzésre. Én úgy tudom, hogy idén 460 ponttól lesz egységesen az államilag támogatott helyek alsó ponthatára, de javítsatok ki ha tévedek! Átsorolási lehetőség tavaly még biztosan volt, azt viszont nem tudom, hogy az idei gólyáknak lesz-e. Majd utánaérdeklődök.


Részben igaza van az első kommentelőnek, hogy most ez a te érdeked, neked kell utánanézni mégpedig minél hamarabb és minél alaposabban.

De nem kell megijedni, a Pázmány nem az a hely, ahol nem segítenek semmiben. Nagyon jó közösség, és pár hónap alatt belerázódsz és megszokod, hogy vannak dolgok amiben neked kell utánajárni. :P

2013. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jogra fizetősre könnyű bejutni, sokszor elég a 240-es minimum pontot elérni. Az államilag támogatottra magas nagyon a ponthatár oda nehéz bekerülni (450-460). Amúgy én is gondolkozom a PPKE jogon, ha minden jól sikerül nekem is ilyen 410-430 közötti pont fog kijönni-ami sajnos nem elég államihoz. :/ :)
2013. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!