Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi első félévem nem...

Egyetemi első félévem nem sikerült másodikra passzívra mentem, most a harmadik félévnél két vizsgám sikerült. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkozz el hogy tényleg kell-e a diploma. Ha igen, akkor tanulj többet. Ha nem kell vagy nem akarsz többet tanulni akkor keress valami egyszerűbb szakmát, pl valamilyen OKJ-t.
2013. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen szakos vagy?
2013. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mérnök- informatikus
2013. febr. 21. 06:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj ismét passzívra, a passzív alatt dolgozz és járj magántanárhoz. Aztán évközben is járj még, kb. az első vizsgaidőszakodig érdemes Esetleg gondold meg, hogy máshol kéne csinálni a szakot. Mert ha pl BME-n nem megy, attól még egy gyengébb helyen összejöhet.


Én jártam hasonlóan, erőlködtem, de nem fektettem bele elég munkát, aztán nem is lett belőle diploma. Most munka mellett járok Matek és proginfo szakokra és sokkal eredményesebb vagyok. Nem hiszem, hogy ez kevesebb energia, de változtam némiképp, már magamért tanulok, jobban építgetem a tanulós kapcsolatokat, stb.


ui.: tudom, ez nem a reklám helye, de ha kell, hozzám jöhetsz órára. Matekból van már egy ideje egyetemi tanítványom, a programozás-témából meg most fejlesztem magamat. Ha ezek mennek majd neked, a többi sem lesz gond.

2013. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!