Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humánra vagy természettudomány...

Dorka :)) kérdése:

Humánra vagy természettudományra menjek?

Figyelt kérdés
Miből lesz nagyobb karrier? 8.osztályos vagyok és az érdekel hogy melyikkel járok jobban? Ha humánra vagy ha természettudományra megyek?Az igazi kérdés talán az, hogy orvosként vagy ügyvédként lehetne-e jobb életem, nagyobb karrierem, több ehetőségem?
2013. febr. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik jobban érdekel. Máskülönben szenvedni fogsz, karrier lehetőségtől függetlenül.
2013. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

engem mindig a humán dolgok érdekeltek,de szüleim unszolására bio-kémre jelentkeztem. nagyon erős még a matek,fizika..

utálom az egészet:/

lehet pár év múlva örülni fogok,mert orvoskent sztem több lehetoseged ésmegbecsultseged van..

17L

2013. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy évekig gürizel rezidensként sz-rért húgyért...
2013. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!