Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kisgyermekgondozó-nevelőnek...

Kisgyermekgondozó-nevelőnek és Ifjúságvédelmi felelősnek tanulok, idén végzek. Érdekelne, hogy milyen tanfolyamot ajánlotok hasonlóan gyerekekkel és tinikkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a gyerekeket, mindenképpen velük szeretnék foglalkozni. Szeretném tudásomat növelni, és munkahelyszerzés szempontjából is jól jönne, hogy nagyobb esélyem legyen munkát találni. Nem tudom számít-e de mindkét képzés emelt szintű, tehát OKJ száma 54-el kezdődik.

2013. febr. 8. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én családpedagógiai mentor nevű okj-t végeztem. Na, ilyet ne csinálj, ha szeretnél dolgozni is. Emellett dajka tanfolyamot is csináltam, azzal el lehet helyezkedni, csak pofátlanul keveset keresel. Szerintem az jó, amit most végzel, inkább más irányba tanulj tovább, mert az ilyen jellegű tanulmányokat okj-s szinten felesleges halmozni.
2013. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!