Hogyan lehetnék rendör?

Figyelt kérdés

Jelenleg hegesztönek tanulok, 3 éves a szakma,de egyszer osztályt kelett ismételnem a sok hiányzásaim miatt,tehát most megint elsös vagyok.

Egyébként az átlagom 3 és 4 között van. Egyébként 17 éves fiú vagyok.


Ezt se tartom rossz szakmának amit jelenleg tanulok,de az utobbi idöbe jöttem rá hogy engem valójában a fegyverek,törvények,és a rend megóvása kelti igazán fel a figyelmemet. Büntetet elö életü ember sem vagyok.



#rendőr #tanulás #szakma #végzetség.
2013. febr. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is kell hozzá érettségi, rövidített képzés 6 hónap (ez alatt csak ösztöndíj jár), majd próbaidős rendőrként 90e Ft bruttó (ez a minimálbér, nettója 74e Ft), jó esetben pótlékokkal 110e Ft bruttó, 5 év alatt munka mellett kell megszerezni a teljes rendőri képesítést.


A másik lehetőség a 2 éves rendőr szakközépiskola.


Jó hegesztőként sokkal megbecsültebb ember lennél (erkölcsileg és anyagilag egyaránt.)

2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.


És ez a rendöri szakközép iskola hogy müködik?

Végzek a 2 évvel és már rendör is lennék?

2013. febr. 11. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

lásd itt:


[link]

2013. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami lényeges, hogy a rendőr szakközépiskolához kell az érettségi. Sikeres felvételihez műveltségi, egészségügyi, fizikai, pszichológia alkalmasság. Végzést követően választhatsz a felkínált szolgálati helyekből, őrmester leszel, jellemzően járőr.


(6 hónapos gyorstalpaló után jellemzően objektumőr lesz az illető első lépésben, akik kormányzati objektumokat, nagykövetségeket őriznek.)

2013. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!